Často kladené otázky

Stačí otevřít umístění vašeho WoWka → Interface → AddOns a smazat složku "CZ_Quests".

Otevřete složku s WoW a zde najděte soubor "Uninstall.exe". Dvojklikem odinstalujete. Hra se pak nespouští WoWLua.exe, ale klasickým WoW.exe. V české verzi je WoW.exe přejmenovaný na "Hra_se_spousti_wowlua_exe_tohle_wow_nespoustet_do_not_run_this_exe.exe", aby se zamezilo spouštění s českou verzí. Tento soubor si můžete přejmenovat.

1) Zkuste smazat složku s Cache. Ta se nachází v místě, kde máme uložené WoW. Zavřete hru, smažte ji a opět otevřete. Smazáním nepřijdete o žádná herní data.

2) Zkontrolujte, jestli máte addon aktivovaný ve hře. V přehledu postav je v levém dolním rohu tlačítko "AddOns". Otevře se vám nové okno. Dohledejte addon "CZ_Quests" a zašktrněte u něj políčko.

3) V případě, že vlastníte addon QuestGuru aktualizujte ho na novější verzi. Není kompatibilní s českým WoW.

3) V případě, že máte české rozhraní i české questy zkontrolujte, jestli jste při instalaci rozhraní omylem nevybrali i přeložení "AddOns". V případě že ano, rozhraní odinstalujte a opět nainstalujte správně. Podrobný popis je v návodu výše.

V některých případech se může stát, že quest nebude přeložený dokonale nebo jeho ID zrovna v databázi vypadlo, nebo se přepisuje s jiným stejnojmenným questem. Jestliže nám tuto chybu nahlásíte, budeme moc rádi. V budoucnu je v plánu addon postupně vylepšovat a vydávat další verze. Napiště prosím na questy@3server.cz a svůj problém podrobně popiště. Můžete přiložit i screenshot ze hry.