3server.cz - WoW Český server
Přeskočit

Náš tým

Founder / Head Administrátor
Mirra
Dělám herní servery proto, abych vytvořil místo, kam si jdou lidi po práci odpočinout, pokecat s přáteli, pobavit se, načerpat sílu, aby přišli na nové myšlenky, nebo jen na chvíli utekli z tohoto světa a zapomněli na vše, co je trápí, než se další den zase rozeběhnou do prací a do škol za denními povinnostmi.
Proto existuje 3server a proto jsem tento projekt zakládal. Bude mi ctí vás uvítat na našem serveru, který je dneškem nejdéle fungující WoW projekt ve střední Evropě. Děkuji všem za jakoukoliv podporu a věřte, že si vážím všeho, čím 3serveru pomáháte, aby byl tak unikátním místem, jakým je. Pokud se Vám nedaří připojit do hry, svěřte se nám skrze email, pomůžeme Vám. Pokud jste našli bug, prosím, nahlašte to do bugtrackeru, případně podejte ticket přes manager herních účtů či ze hry, uděláme s teamem maximum proto, abychom Vám pomohli.
Děkuji. U každého člena našeho týmu najdete pár slov ode mě, abych vysvětlil, proč je pro mě konkrétní člen tak důležitý.
Kontakt: mail@3server.cz (email se přeposílá celému týmu)
Administrátor
iCe
Kontakt: ice@3server.cz
Core & DB Developer / Head Game Master
Tatiana
mail@3server.cz
Core & DB Developer / Senior Game Master
Kasa
mail@3server.cz
DB Developer / Game Master / Webmaster
Fradd
Mirrův komentář: "Fradd pravidelně pomáhá 3serveru být lepším místem pro hráče s vychytáním spousta menších a středně závažných bugů. Když se poohlédnu na jeho začátky a porovnám to s dneškem, kdy dokáže opravit i netriviální záležitosti ve hře, tak jsem přesvědčen, že má před sebou skvělou budoucnost a jsem velmi vděčný za to, že jsem tenkrát při náboru přijal nového člena bez jakýchkoliv předsudků. Fradd mě přesvědčil, že to, kam to v týmu dotáhnete záleží pouze na Vaší touze, času a píli se učit.
mail@3server.cz
DB Developer / Game Master
Castrol
mail@3server.cz
DB Developer / Tester
Gimmli
mail@3server.cz
Stážista
Bromansibles
Mirrův komentář: "Brom má velký potenciál. Má chuť se učit, čas a trpělivost. To jsou 3 základní kameny úspěchu."
mail@3server.cz
DevOps Engineer
Hexo
mail@3server.cz
Hardware / Network Administrátor
R3D

R3D poskytuje 3serveru nejlepší hosting jaký kdy 3server měl díky o několik generací novějšímu, úspornějšímu serveru umístěném v pražském datacentru v areálu Stimbuildingu, kde sídlí mimo jiné i servery velkých českých internetových portálů.
3server díky novému serveru má o polovinu lepší latence i do zahraničí, více paměti, rychlejší disky a výkonnější server.
mail@3server.cz
Mirrův Komentář: "R3Dův mindset mi nesmírně pomohl si uvědomit spoustu chyb, které jsem v osobním i pracovním životě dělal a jsem opravdu vděčný za to, jak nám pomohl vylepšit projekt 3serveru po technické stránce."
Retired team members
Blogmaster / Konzultant
Darkfairy
Mirrův komentář: "Darkfairy je vědma a bezedná studnice informací, která se občas plácne po čele a pomůže nám si uvědomit, jakou jsme málem udělali chybu."
Team Spirit 3server
mail@3server.cz
OpenTTD administrátor / Konzultant
Tom
Mirrův komentář: "Nikdy nezapomenu na jeho otázku, kterou mi vyrazil dech, jestli mu nemůžu jen tak vytvořit virtuálku, že by se jen tak ponořil do Linuxu, zatímco vytvoří další divizi 3serveru. Toma dávám za příklad mladším či začínajícím členům týmu a nepřestanu být hrdý a vděčný za to, kam to ten člověk dotáhl v osobním, pracovním i 3serverovém životě."
Team Spirit 3server
mail@3server.cz
Core & DB Developer
Painkiller
Team Spirit 3server
mail@3server.cz
DB Developer / Game Master
Pabloclasico
Mirrův komentář: "Nepřestanu obdivovat Pablův flegmaticky smířený postoj k životu s klidným řešením čehokoliv, kdykoliv. Pablo mě v životě neustále překvapuje. Třeba když udělal launcher 3serveru, největší projekt z celého ročníku. Tichá voda, břehy mele je v jeho případě geniální kombinace, která má vždy vynikající výsledky.
pabloclasico@3server.cz

Nepropásní žádnou novinku!

Budem posílat novinky pouze týkajicí se našeho portálu! Žádný spam od nás níkdy nedostaneš!

Nikdy nikomu nedovol,
aby ti ukradl nadšení ze hry