3server.cz - WoW Český server
Přeskočit

Jak rozběhat WoW česky?

Tento projekt přeložení WoWka do češtiny vznikl za účelem posílení české komunity našich hráčů a to i těch anglicky slabších. Všichni si zaslouží kvalitní zážítek ze hry.

V případě, že si chcete do svého WoWka nainstalovat češtinu, máte dvě možnosti:

A) Stáhnete si WoW společně s českým klientem

Balíček českého WoWka je možné si stáhnout zde. České questy a rozhraní jsou již přeložené. Pak se stačí jen vrhnout do světa Azerothu!

B) Přeložíte si již stávající anglickou verzi

V případě, že již vlastníte anglickou verzi WoWka a chcete ji obohatit o českou nadstavbu, je potřeba doinstalovat potřebné komponenty.

Můžete si přeložit samostatně uživatelské rozhraní (tlačítka, vysvětlivky apod..) tak i questy.

1) Questy

Stáhněte si zabalený addon zde. Addon lze rozbalit zdarma pomocí programu 7-Zip (stažení zde) . Kliknete na "download" a nainstalujete. Stažený soubor s addonem přesunete do složky "AddOns", která se nachází tam, kde máte nainstalované WoW → složka "Interface" → složka "AddOns". Kliknete na zip pravým tlačítekem → 7Zip → "Extract Here" a složka se rozbalí. Pak stačí zip smazat a složku "CZ_Quests" ponechat. Ve hře si zkontrolujte, jestli je addon zapnutý. Níže je i jednoduchý návod. No a teď není na co čekat. Vydejte se do hry s přeloženými úkoly! 

2) Rozhraní

Stáhněte si instalační soubor zde. Stačí spustit dvojklikem, projít průvodcem instalace a vybrat umístění, kde máte WoW nainstalované. Dejte si pozor, abyste při instalaci odškrtli políčko "Addon", v případě, že máte addon na české questy, který jste instalovali výše. České WoW totiž bojuje s addonem na questy. Níže je i jednoduchý návod.

Nikdy nikomu nedovol,
aby ti ukradl nadšení ze hry

-->